הצטרפו לקריאה של הגולשים בחפספר

כל המאמרים שעוזרים לנו להמשיך הלאה בעולם הספרים

איפה מדפיסים ספרים?

Depositphotos_196747406_s-2019 (1)

אם בעבר הדפסת ספרים הייתה מתבצעת רק בבית דפוס, כיום עומדות לפניכם לא מעט אלטרנטיבות – כך שתוכלו לבחור את האפשרות הטובה ביותר עבורכם. הבחירה יכולה להשפיע הן על העלות והן על האיכות, כך שאסור לכם להטיל בה דופי. איך תוכלו לבחור נכון ואילו אפשרויות עומדות לפניכם? ריכזנו עבורכם את הטיפים ואת האפשרויות הטובות ביותר – כך שיהיה לכם הרבה יותר קל לעשות את הבחירה הסופית.

אם אתם רוצים להדפיס ספרים באיכות ללא פשרות תוכלו לפנות לחברת גט פרינט. כך תוכלו לדעת שאתם מקבלים את הצעת המחיר הטובה ביותר ביחד עם הדפסה ברמה הכי גבוהה.

איך לבחור היכן להדפיס ספרים?

אתם רוצים לבחור היכן אתם הולכים להדפיס ספרים? אז לפני שנציג לפניכם את שתי האופציות השכיחות ביותר, ניתן לכם כמה טיפים שיסייעו לכם לעשות את הבחירה הנכונה.

1. אל תבחרו את המקום שבו תדפיסו את הספרים רק על סמך המחיר, תבחנו גם את האיכות של התוצר הסופי.
2. תבקשו לראות ספרים שהודפסו באותו מקום על מנת שתוכלו ללמוד האם האיכות אכן עונה על הדרישות שלכם.
3. תדרשו להוציא ספר אחד לבדיקה, ורק לאחר מכן להמשיך ולהדפיס את הכמות גדולה של הספרים.
4. תבקשו לקבל הצעת מחיר כוללת על כל הכמות הגדולה שאותה אתם מעוניינים להדפיס.

הדפסת ספרים דרך האינטרנט

אם אתם שואלים את עצמכם – איפה מדפיסים ספרים במאה ה-21? אז התשובה היא כמובן דרך האינטרנט. כמעט כל החיים שלנו מתחילים ונגמרים דרך האינטרנט, כך שגם הדפסת ספרים ניתן לבצע דרכה. תוכלו למצוא בקלות מבחר ענק של אתרים שיסייעו לכם לבצע את הדפסת הספרים בתוך זמן קצר ומבלי שתצטרכו לצאת מהבית. (אותו דבר לגבי חוברות וקטלוגים מן הסתם)

כל מה שאתם צריכים לעשות זה לעלות את העמודים של הספר לממשק של האתר, ומשם בלחיצת כפתור תוכלו לשלוח את הספר להדפסה. התשלום כולו מתבצע באופן דיגיטלי, ואפילו תוכלו לקבל את הספרים המודפסים עם שליח עד לפתח הדלת. החיסרון היחיד הוא שאתם לא באמת יכולים לראות את איכות ההדפסה, אלא אם כן תחליטו ללכת לחנות פיזית.

הדפסת ספרים דרך בית דפוס

אם אתה לא טיפוס שמסתדר עם מחשבים ואתה שואל את עצמך איפה מדפיסים ספרים? אז התשובה הייתה ועודנה בבית דפוס. כך תוכלו להגיע פיזית לבית הדפוס על מנת לבצע את ההדפסה, וגם תוכלו לבחון מקרוב כיצד כל התהליך מתבצע – זה אולי היתרון ביותר של בתי דפוס על פני שאר האפשרויות

אך חשוב שתדעו כי ברוב המקרים הדפסה דרך בית דפוס תהיה יקרה יותר, והיא תגזול מכם זמן יקר שאותו הייתם יכולים לתעל לטובת דברים אחרים. כך שאתם צריכים לראות האם זה באמת כל כך שווה את הטרחה שלכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן