הצטרפו לקריאה של הגולשים בחפספר

כל המאמרים שעוזרים לנו להמשיך הלאה בעולם הספרים

כוננית ספרים – טיפים לרכישה

books-1617327_640

 

כאשר מדברים על מערך הריהוט בבית, זה כמו בלתי נמנע להזכיר גם את בחירת כוננית ספרים לסלון או אפילו לחדר השינה. כמו כן, זה לא בהכרח הבית, זה יכול להיות גם למשרד, השאלה היא איך בוחרים וכך גם מתאימים את הכוננית הנכונה למקום הנכון?  בזמן הבחירה הזו עולים כמה וכמה פרמטרים וזה לא רק צבע או  גודל, אלא הרבה מעבר. יש כמה וכמה דברים שראוי לקחת בחשבון לפני שרוכשים כוננית ומתאימים אותה לחלל הפתוח. מה קודם למה? עד כמה אפשר להשיג מקסימום אחסון בתאים הסגורים או הפתוחים? כל התשובות במאמר שלפניכם.

במה צריך להתחשב כאשר בוחרים כונניות ספרים?

כפי שהבנתם, בעת בחירת כונניות או אפילו כוננית ספרים אחת, יש לקחת כמה וכמה פרמטרים בחשבון. יש לא מעט אפשרויות של בחירה, הן ברמת הצבעים, הגימור, הצבעים וכך גם העיצובים מאידך, החוכמה היא לשלב מוצר שהוא גם שימושי וגם יודע להשתלט נהדר על החלל הפתוח. אז לאחר שסימנו את ההיבט הפרקטי, אפשר לעבור לבחירת התאים, צורת התאים וכך גם שילוב של מגירות או דלתות בהתאם. אחת השאלות שחשוב שתשאלו בעת הרכישה היא, האם אתם יכולים לאחסן כמות בלתי מבוטלת של ספרים? האם אפשר לקחת את הכוננית ולשחק איתה במרחב הפתוח? בסיכומו של דבר, מדובר כאן במוצר שהוא לא רק פרקטי, אלא אמור להעניק בו זמנית גם תשובה פונקציונאלית וגם תשובה עיצובית- שאחרת לא עשיתם דבר.

טיפים לבחירת כוננית מתאימה

לפני שאתם רוכשים כוננית ספרים, חשוב לוודא כי היא אכן יודעת לאחסן מצד אחד ואילו מצד שני יודעת להשתלב נכון עם החלל הביתי או המשרדי. יודעים מה המטרה העיקרית? אלו צריכים אמורה לשמש הכוננית הזו? תכנון מוקדם ובחירה של מטרה – יקלו ואף יהפכו את הבחירה למדויקת ביותר. לא עשיתם כך? צפו להחלפה או חיפוש מקום אחר שלא תמיד מתאים. דבר נוסף קשור במידות עצמן, מה גובה הכוננית? מה עומקה? גם כאן יידרש לתכנן את הדברים מראש. כמו כן, יש לקחת בחשבון האם הכוננית צמודה לקיר או שנמצאת אולי מאחורי דלת? בסיכום חלק זה, אסור לפספס את המיקום הנכון וכך להתאים גם את המידות הנכונות. עניין נוסף הוא חלוקת התאים והמגירות בצורה נכונה – זה קריטי , שאחרת אם תעשו לא נכון את הדברים, הכוננית שלכם לא תשמש למטרת האחסון הנכונה. כמו כן, קחו בחשבון את עניין הצבעים ואת חומר הגלם ממנו עשויה הכוננית. מיותר לציין כי אם תבחרו חומר גלם שאינו דחוס מדי או חזק מדי – בעוד כמה שנים יידרש מכם לבצע רכישה מחודשת.

מחפשים כוננית ספרים? אל תשכחו להתחשב במטרה, במיקום וכך גם בחומרי הגלם והגודל.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן