הצטרפו לקריאה של הגולשים בחפספר

כל המאמרים שעוזרים לנו להמשיך הלאה בעולם הספרים

לפני שהיינו זרים

זרים

 

מחברת: רנה קרלינו

הוצאה לאור: סתיו

320 עמודים

סיפור אהבה המעניק לגיבוריו הזדמנות שנייה לאהבה, 15 שנים לאחר שנפרדו בניו יורק. הספר תופס את תשומת לב הקורא כבר מהדפים הראשונים. יש  בו אווירה של התרגשות, עד הטוויסט הגורלי, המתבטא בהזדמנות שניה, ובגורל שמאחד מחדש את שני הנאהבים לאחר הנתק ארוך השנים.

ככל שנמשכת הקריאה, הלב הולם בציפייה שגורמת לקורא להפוך דף אחר דף. הכתיבה הנוגעת ללב של קרלינו סוחפת את הקורא אל תוך עלילת הסיפור, מתחילתו ועד סופו.

מתוך הפרק הראשון:

"החיים חלפו על פני במהירות גבוהה בזמן שאני ישבתי ברגליים מורמות, דחיתי כל שינוי, התעלמתי מהעולם והתנערתי מכל דבר שאיים להיות משמעותי או רלוונטי. התנגדתי חד-משמעית לכל הדברים העכשוויים.

תיעבתי את השימוש באימוג'ים, את המילה מטא ואת האנשים שדיברו בטלפון שלהם כשעמדו בתור…"

אף מילה על אהבה

מחברת: חנה גולדברג

הוצאה לאור: כתר

208 עמודים

רומן מדהים המתאר את הכמיהה לאושר, החיפוש אחר האהבה, והפחד מהחמצות החיים. גיבורת הספר, איה, יוצאת למסע שמאלץ אותה להודות במאווייה הכמוסים ביותר. המסע המורכב מתרחש בסמטאות בנגקוק, באווירה אפופת ריחות של מאכלים מטוגנים, רוכלי בובות ואריגים פסיכודליים, וילדים מקבצי נדבות, עד שמגיע הסוף המפתיע.

מתוך הפרק הראשון:

"המראָה של מטוס תמיד גורמת לי התרגשות מינית. הגוף הענק שמתרומם מעל עיר גדולה, הולך ומגביה, הולך ומגביה. תמיד אני מופתעת לגלות איך שוב זה קורה לי, הנשימות הכבדות, האנחות, אפילו עכשיו, אחרי אחת־עשרה שנות נישואים, כשסקס הפך בשבילי להתעמלות המשעממת הזאת שאורי ואני מבצעים על המזרן האורתופדי שההורים שלו קנו לנו לחתונה.

תמיד אנחנו עושים את זה בימי שישי אחר־הצהריים, כשתמר הולכת לצופים, ותמיד אני חושבת על דברים אחרים או על גברים אחרים…"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן