הצטרפו לקריאה של הגולשים בחפספר

כל המאמרים שעוזרים לנו להמשיך הלאה בעולם הספרים

מחפשים לכתוב בשקט? הנה 3 מקומות אולטימטיביים

לכתוב ספרים בשקט

אם אתם אנשי עט, מקלדת וספר, הרי שאתם בוודאי יודעים את הקושי בלמצוא את הריכוז הנכון בשביל לכתוב בצורה הנכונה ביותר עבורכם. כשצריך לכתוב משהו, משהו טוב, אתם יודעים שאתם צריכים לאגד את כל הריכוז, את המקום המושלם, את הרעש הנכון וכל דבר שיעזור לכם להביא את המילים הטובות ביותר בסדר הנכון ביותר.

אך כשצריך את המקום הנכון, האם אתם יודעים איך לבחור אותו? במידה ולא, הנה מספר מקומות בהם תוכלו לכתוב בשקט ובאווירה שתעזור לכם להוציא מעצמכם את הטוב ביותר-

חדרים לפי שעה

אם עוד לא שמעתם על עולם של חדרים לפי שעה, הרשו לנו להכיר לכם את המקום האולטימטיבי ביותר עבורכם בשביל לברוח מהסביבה המוכרת, למצוא את השקט הדרוש ולמעשה להרגיש בבית מלון רק בלי. חדרים לפי שעה יכולים לתת לכם את מספר השעות הבודדות אותן אתם צריכים בשביל לתעל את העבודה שלכם ובכדי לסיים אותה על הצד הטוב ביותר שלה. כאנשי עט, אתם וודאי ביקורתיים כלפי הדברים אותם אתם כותבים וכאשר הסביבה נוטה להוציא אתכם מריכוז, חדרים לפי שעה יכולים בהחלט להיות מקור הבריחה שלכם.

למציאת חדרים לפי שעה קרובים אליכם

בית קפה לילי

בכוונה הוספנו את המילה לילי לכותרת כיוון שאין דבר כזה כותב שלא כותב בבית קפה לפחות פעם אחת בחייו. אך בזמן שבתי הקפה שורצי אדם במהלך היום, דבר שיכול להקשות על הריכוז שלכם, בתי קפה ליליים מכילים פחות אנשים וכך גם התנועה בבית הקפה היא שקטה יותר ומדוללת. אם אתם אנשים שנהנים מהלילה ומרגישים שאין לכם כל בעיה לעבוד בעולם הפוך, הרי שמוזות רבות מגיעות בלילות. לכן, בית קפה לילי יכול להיות הפתרון שלכם למקום שקט ומבודד שייתן לכם לספק את העבודה הטובה ביותר שלכם. לא רק שאף אחד לא יתהה על השהות הארוכה שלכם שם, סביר להניח שאתם היחידים, או בודדים נוספים כמוכם, שמעניקים לבית הקפה עבודה בלילה.

פארקים

זה אולי נשמע מוזר אבל אם תחשבו על זה רגע, זו יכולה להיות אחלה אפשרות עבורכם אם אתם מחפשים שקט וקצת מרחב. ההמלצה שלנו היא כמובן פארקים בבוקר ולא בלילה, כי בינינו, מי רוצה להיות לבד, בלילה, בפארק. אבל, אם אתם לא רוצים למרוח את כל היום שלכם ומרגישים שאתם חייבים לצאת מהבית כדי להספיק לכתוב משהו שיספק אתכם, שולחן בפארק ידידותי יכול להיות המקום המושלם שלכם למוזה הנכונה.

למצוא מוזה זה דבר קשה, המון אנשים שכותבים מאמינים שכל הסביבה צריכה להיות מושלמת בשביל לכתוב כמו שצריך. כשאדם צריך להקדיש את כל מחשבותיו לכתיבה וגם להמיר את מחשבותיו לאצבעותיו, לעתים ימצא שזה קשה ולא פשוט ליישום. אך אם תמצאו את המקום השקט שלכם, אנחנו יכולים להבטיח לכם שאת הבעיה העיקרית כבר פתרתם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן