הצטרפו לקריאה של הגולשים בחפספר

כל המאמרים שעוזרים לנו להמשיך הלאה בעולם הספרים

קלף בליני

קלף בליני

 

מחבר: ג'ייסון גודווין

הוצאה: חרגול

304 עמודים

החוקר יאשים נוסע לוונציה בספר האחרון בסדרת המסתורין ההיסטורית של ג'ייסון גודווין. הספר נחשב לרומן הטוב ביותר בסדרה, ועולה על כל הציפיות. הביקורות ב"ניו יורק טיימס" מתארות אותו כ"נסיעה קסומה למקום האקזוטי ביותר עלי אדמות. בספר זה, גודווין מחזיר אותנו אל העולם האינטליגנטי, המדהים ומשכנע כמו אולם מראות.

באיסטנבול של שנת 1840, הסולטאן החדש, עבדול מסייד, שמע שמועה שיצירת המופת של בליני, שנעלמה, המתארת דיוקן של כובש, שבה והתגלתה בוונציה. יאשים הבלש מתבקש מיד לחקור את הפר/שה, אך בהיותו מודע לכך שיועצי הסולטאן מתנגדים לכל רכישה חוזרת של הציור, הוא מחליט להגיע לעיר במסווה של סוחר, אריסטוקרט דהוי המבקש לחשוף את מקום הימצאו של בליני החסר.

דוקטור סליפ

מחבר: סטיבן קינג

הוצאה לאור: מודן

531 עמודים

סטיבן קינג חוזר לדמויות ולטריטוריות של אחד הרומנים הפופולאריים ביותר שלו, "הניצוץ". ברומן מרתק זה, שתופס את תשומת לב הקוראים מהעמודים הראשונים, דן טורנס, גבר בגיל העמידה (גיבור הילד המיוחד בן ה-12 מהספר "הניצוץ"), חייב להציל נערה משבט פראי רצחני.

על כבישים מהירים ברחבי אמריקה, שבט של אנשים שנקרא "הקשר האמיתי", מחפשים מקורות מחיה. הם נראים בלתי מזיקים, רובם זקנים, לבושים בפוליאסטר, ונשואים. אבל כפי שטרנס יודע מהנערה, השבט מורכב מאנשים בני אלמוות, המתקיימים מעינוי ילדים למוות.

מתוך הספר:

"אני לא פוחדת. חייתי חיים הגונים, ואני לא חושבת שיש מקום כזה, בכל מקרה. אני פוחדת שאין שום דבר. לא היה שום דבר לפני כן, כולנו יודעים, אז זה לא הגיוני שאין שום דבר אחר? ""אבל יש. אנחנו אף פעם לא באמת נגמרים,. אני לא יודעת איך זה יכול להיות, או מה זה אומר, אני רק יודעת את זה."

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן